معرفی

در بین شرکت‌های سبد گردان، سبدگردانی آرمان اقتصاد VIP مفتخر است امتیاز قابل قبولی را از نظر قدمت و سود‌ دهی دارا می‌باشد. شرکت آرمان اقتصاد در تاریخ ۱۳۹۲/۰۹/۰۶ و تحت شماره ۴۴۵۷۶۱ و شماره ملی ۱۴۰۰۳۷۳۹۲۵۳ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار در حوزه سبدگردانی  شروع به فعالیت نموده و در حال حاضر به بیش از ۶۰۰ مشتری وفادار در این حوزه خدمات ارائه می‌نمایید.

استراتژی اصلی شرکت آرمان اقتصاد VIP، سرمایه گذاری پایدار و تلاش برای تحقق پیشرفت وضعیت مالی مشتریان با کسب جایگاه برتر در صنعت مدیریت سرمایه می‌باشد. با انتخاب این استراتژی از میان طبقه مختلف دارایی‌ها و با ارائه مشاوره اختصاصی به هر مشتری متناسب با اهداف مالی آنها تلاش می‌کنیم تا رشدی پایدار برای ثروت مشتریان خود ایجاد کنیم.

چشم انداز و رسالت ما

تلاش برای کسب جایگاه برتر در مدیریت بهینه سبد مشتریان، که بر اساس ویژگی های آن ها از نظر میزان ریسك پذیری به نحوی که حداکثر بازده پایدار برای گروه های مختلف سرمایه گذاران حاصل گردد. با اتکا به دانش و مهارت مدیران و کارشناسان خبره خود در امر سبدگردانی و مدیریت دارایی های تحت حمایت خود و تخصیص بهینه سرمایه ها، ارتقا مستمر ثروت مشتریان ما هدف اصلی شرکت می باشد. هدف اصلی ما کمک بیشتر و بیشتر به سرمایه گذاران برای تجربه یک سرمایه گذاری پر بازده است و تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا مشتریان ما ایمنی و آزادی و استقلال مالی را تجربه کنند.